Realizacje

Dzień dziecka

Liczba osób: 350 dzieci

Event zorganizowany specjalnie dla naszych najmłodszych ulubieńców, dzieci przez cały dzień miały zorganizowane różnego rodzaju atrakcje, konkursy, zabawy sportowe i nie tylko! Atrakcji nie było końca!

Dzień dziecka

Liczba osób: 280 dzieci

Dla dzieciaków zorganizowaliśmy event, który przybliżył zagadnienia produkcji filmów rysunkowych, dzieci samodzielne mogły tworzyć własne filmy, zdobywać wiedzę i jednocześnie bardzo dobrze się bawić!

Integracja

Liczba osób: 90

Wyjazd integracyjny pracowników

Liczba osób: 350

Wyjazd integracyjny zorganizowany dla pracowników jednego z naszych Klientów. Nasi goście spędzali czas na sportowych turniejach, wspólnych zabawach i wieczornym party.

Do zadań agencji należała kompleksowa organizacja eventu:...

Event wieczorny

Liczba osób: 100

Zorganizowaliśmy kolację wieczorną, połączoną z pokazem barmańskim i dyskoteką. Nasi goście wspaniale się bawili, a po pokazie barmańskim pod okiem profesjonalnych barmanów samodzielnie uczyli się wykonywać pyszne...

Piknik

Liczba osób: 1500

Opracowaliśmy, zaplanowaliśmy i przeprowadziliśmy piknik dla naszego Klienta. Nasi goście w ciągu dnia bawili się wśród atrakcji których im dostarczyliśmy, w nocy przy energetycznym koncercie zespołu, grali i bawili...